Hendi to jeden z bardziej znanych i zaufanych producentów sprzętu gastronomicznego w Polsce. W naszym kraju firma działa o 2005 roku, ale jest ona częścią międzynarodowej firmy zajmującej się produkcją sprzętu dla tej branży już od siedemdziesięciu lat. Doświadczenie zdobyte przez lata, wraz z zaufaniem klientów tworzą niezaprzeczalną renomę firmy Hendi. Oferta produktów oferowana przez Hendi jest bardzo szeroka i obejmuje różnorodne sprzęty i urządzenia gastronomiczne wyposażenia restauracji, kawiarni, barów, firm cateringowych i wszelkiego typu obiektów i działalności związanych z gastronomią.

Hendi nie prowadzi bezpośredniej sprzedaży swoich produktów, ale z ich ofertą możemy się zapoznać za pośrednictwem strony internetowej, gdzie znajdziemy bardzo obszerny i szczegółowo opracowany katalog. Hendi zajmuje się rozprowadzaniem swoich produktów za pomocą dystrybutorów sprzętu gastronomicznego, którzy działają na terenie całego kraju. Dzięki temu łatwiej jest dotrzeć do szerokiego grona klientów. Ale co tak naprawdę znajdziemy w katalogach Hendi? Otóż bardziej zasadne byłoby zadać pytanie, czego nie znajdziemy. Otóż w ofercie są zarówno drobne urządzenia i elementy wyposażenia kawiarni i barów, jak i duże, zaawansowane technologiczne urządzenia wykorzystywane w profesjonalnych kuchniach.

Hendi oferuje więc wszystkie elementy zastawy stołowej, poczynając od porcelany, przez szkło, sztućce, a nawet elementy dekoracyjne. Poza tym w ofercie znajdują się wszelkie akcesoria i sprzęty potrzebne w kuchni jak naczynia, miski, noże, garnki, a także krajalnice, maszynki do mielenia, maszynki do obróbki mechanicznej i cieplnej żywności. Z większych sprzętów warto wymienić szafy chłodzące i urządzenia chłodnicze, zmywarki, kuchenki, ciągi gastronomiczne i wiele innych. Jak widać oferta jest bardzo rozległa i zaspokaja potrzeby wszystkich osób działających w branży gastronomicznej. Wszystkie produkty firmy Hendi wykonane są zgodnie z certyfikatami bezpieczeństwa i higieny, dlatego warto im zaufać.